lt
LV
EE
EN
Produktai

APIE GRITE

Prekės ženklas „Grite“ švenčia 20 metų jubiliejų

„Grite“ prekių ženklo istorija prasidėjo 1996 m., kai Jums pristatėme naujos kokybės modernių produktų „Grite“ šeimą. Ją sudaro tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, servetėlės ir nosinaitės Jūsų namams ir biurui. Būtent 1996 m. „Grigiškių“ gamykloje įdiegėme modernias popieriaus perdirbimo ir pakavimo linijas ir čia prasidėjo nauja mūsų įmonės istorija. Prisimindami praeitį, esame įsitikinę, kad jei anuomet nebūtume investavę į technologijų naujoves, 20 metų jubiliejaus šiandien nešvęstume. Dėl to ši sukaktis mums yra ypač reikšminga, įkvepia nesustojant kurti ir išlikti lyderiais Baltijos šalyse.

Galime didžiuotis savo istoriniu tvarumu ir stabilumu. Grigiškėse netoli Vilniaus nuo neatmenamų laikų gaminamą tualetinį popierių galima laikyti Lietuvos gerovės evoliucijos simboliu: kadaise visur vienodai pilkas, ekonominių transformacijų laikais – labai šiurkštus ir dar labiau neišvaizdus, dabar jis perpildytose parduotuvių lentynose išdidžiai rikiuojasi greta užsienietiškų įvairiais raštais dekoruotų ritinėlių.

Siekdami išlaikyti higieninio popieriaus gamintojo lyderio pozicijas Baltijos šalyse, nuolat investuojame į gamybos technologijas ir įrangą, leidžiančią gaminti kokybiškus gaminius ir tausoti aplinką. „Grigiškių“ popieriaus fabrike 2015 m. startavo nauja Italijos pramoninių linijų inžinierių sukurta higieninio popieriaus gaminimo mašina. Jos dėka ženkliai išaugo gamybos našumas – PM6 per metus pagamina tiek popieriaus, kad Žemės rutulį per pusiaują būtų galima apjuosti 15 kartų!

Per savo dviejų dešimtmečių istoriją prekės ženklą „Grite“ spėjome sustiprinti – 2015 m. pristatėme atnaujintą asortimentą ir prekinę išvaizdą. Dabar savo produktų pakuotes puošiame atnaujintu logotipu ir akcentuojame svarbiausią savybę – minkštumo ir tvirtumo balansą. Ši vizija kiekvieną dieną skatina maksimaliai išnaudoti visą gamybos mašinų ir konvertavimo linijų potencialą ir atsiduoti kūrybiniams, organizaciniams bei gamybiniams procesams. 

Šiandien prekių ženklas „Grite“ yra žinomiausias prekės ženklas savo srityje Lietuvoje, jo žinomumas sparčiai auga ir kitose šalyse. Lietuvoje parduodama apie 35 proc. „Grite“ produktų, kita dalis eksportuojama į Lenkiją, Čekiją, Vokietiją, Rumuniją, Baltarusiją, Ukrainą, Latviją, Estiją. Dabar jau turime nišą ir Švedijos bei Danijos prekybos centruose – čia tiekiame „Orchidea“, „Family“, „Grite“ gaminius, taip pat įgyvendiname privačiu prekės ženklu pažymėtų pakuočių gamybą.

Per 20 metų mus lydi viena iš svarbiausių „Grite“ vertybių – ekologiškumas ir draugiškas požiūris į aplinką. Popieriaus gamyba neatsiejama nuo aplinkosaugos faktoriaus, todėl šiuo atžvilgiu privalome būti ir esame itin atsakingi. Grite produktams gaminti naudojamas perdirbtas arba iš darniai tvarkomų miškų medienos pagamintas plaušas, suvartojama mažiau elektros energijos, naudojami atsinaujinantys energijos ištekliai, mažiau teršiama aplinka. Beje, mes esame pirmieji Lietuvoje, gavę „Ecolabel“ sertifikatą, kuris žymi, kad visi mūsų gaminiai atitinka aukščiausius ekologiškumo standartus.

Mūsų klientai – Lietuvos ir užsienio šalių žmonės, verslo įmonės, sveikatos apsaugos įstaigos ir kitos organizacijos. Vertiname jų pasirinkimą, o būdami taip arti mūsų klientų, siekiame aukščiausios kokybės ir pasitikėjimo.

„Grigeo Grigiškės“ pasididžiavimas – prekės ženklas „Grite“ – švenčia 20 metų jubiliejų. Šią šventinę akimirką mūsų sugalvotas noras – lydėti Jus kasdien dar 20 ateinančių metų ir daugiau! #Grite20 


ISTORIJA

Patirtis nuo 1823 m.
#1 baltijos regione
#1 pagal žinomumą lietuvoje

Nuo XIX amžiaus pradžios, kai Vilniaus apylinkėse, Kučkuriškėse buvo atidarytas pirmasis mūsų popieriaus fabrikas, puoselėjame per beveik du šimtmečius sukauptą higieninio popieriaus gamybos patirtį, kad vartotoją pasiektų tik aukščiausios kokybės gaminiai, skirti kiekvienos dienos poreikiams.
GRITE prekės ženklo istorija prasideda nuo 1996 metų, kai atsižvelgus į augantį vartotojų poreikį kokybiškesniems produktams, rinkai pristatytas tualetinis popierius modernesnėje, nei tuo metu įprasta, pakuotėje.
Augant ir vystantis viešajam sektoriui vėliau į rinką ryžtingai įžengė GRITE Professional prekės ženklas, skirtas verslo segmento reikmėms.
Šiandien Grite su pasididžiavimu pristato savo vartotojams įvairius higieninio popieriaus sprendimus – tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, lapiniai popieriniai rankšluosčiai, servetėlės, vienkartinės nosinaitės.
Aukštos kokybės, nuolat tobulinamų technologijų bei augančio asortimento dėka, Grite tapo lyderiaujančiu prekės ženklu Pabaltijo regione.

GRITE VERTYBĖS

Eco label #1 LT
Gaminamas tausojant gamtos išteklius
Be cheminių baliklių

Kantraus darbo ir pažangių technologijų dėka, mes kūriame aukščiausios kokybės produktus, kurie tampa nepakeičiami Jūsų buityje kiekvieną dieną.
2012 m. rugpjūčio 3 d. Grite prekės ženklo gaminiai pirmieji Lietuvoje buvo pradėti žymėti Europos Sąjungos ekologiniu ženklu — ES „Gėlė“. 
ES ekologinis ženklas suteikiamas prekėms ir paslaugoms, kurios atitinka ES ženklinimo ekologiniu ženklu sistemos aplinkosaugos reikalavimus.
Grite produktams gaminti naudojamas perdirbtas arba iš darniai tvarkomų miškų medienos pagamintas plaušas, suvartojama mažiau elektros energijos, naudojami atsinaujinantys energijos ištekliai, mažiau teršiama aplinka. 
Didžiuojamės,  galėdami savo vartotojui pristatyti ekologiškus produktus, kurių gamyboje nenaudojami cheminiai balikliai bei kitos kenksmingos medžiagos, tad jie yra nepavojingi sveikatai bei neteršia aplinkos.
Grite produktai – produktai visai šeimai!

APLINKOSAUGA

Rūšiuojama ir perdirbama makulatūra
Gamyboje naudojama atsinaujinančių išteklių energija

Higieninio popieriaus gamyba yra stipriai susijusi su aplinkosauga. 

Grite produktus gaminame perdirbant antrines žaliavas — makulatūrą. Tokiu būdu mažiname atliekų kiekį Lietuvoje, kaimyninėse valstybėse ir prisidedame prie miškų išsaugojimo.

Pastoviai stebime bendrovės poveikį aplinkai, nustatytu dažnumu atliekame aplinkos taršos monitoringo tyrimus.

  • TUALETINIS POPIERIUS
  • POPIERINIAI RANKŠLUOSČIAI
  • POPIERINĖS NOSINAITĖS
  • SERVETĖLĖS