Grįžti atgal

Grite Balance Rate

Geros ir kokybiškos prekės paieškos turi būti greitos ir efektyvios – renkiesi tai, ko nori, o gauni tai, ko tikėjaisi. Grite pirmoji Baltijos šalyse pristato unikalią produktų ženklinimo sistemą BALANCE RATE. Tai patogiausias būdas atrasti jums reikalingą ir jūsų lūkesčius pateisinantį produktą, tiksliai nurodant visą vartotojui reikalingą informaciją.

GRITE BALANCE RATE™

GOLDEN BALANCE
SILVER BALANCE
BRONZE BALANCE
PLATINUM BALANCE

Kokybės ir elegancijos gūsis namams – Orchidea šeimos produktai. Didelė įvairovė visų poreikiams: tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, servetėlės ir nosinaitės. Tvirti ir švelnūs.

Didžiausias asortimentas kokybiškų ir visiems prieinamų produktų. Blossom, Family ir Hey!kids šeimų asortimentas nustebins savo gausa: tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, servetėlės ir nosinaitės mažiems ir dideliems.

Ekologiškiausias produktas besirūpinantiems ne tik savo, bet ir gamtos gerove – iš perdirbto plaušo pagamintas Ecologial Plus tualetinis popierius.

Aukščiausios kokybės produktas tiems, kurie renkasi geriausia – Charisma šeimos tualetinis popierius ir popieriniai rankšluosčiai, išsiskiriantys ypatingu švelnumu, tvirtumu ir maloniu pojūčiu.

Poreikis

Tualetinis popierius
Popieriniai rankšluosčiai
Servetėlės
Nosinaitės

Gaminio parametrai

Žaliava iš kurios gaminamas popierius
Popieriaus minkštumas
Popieriaus šviesumas
Popieriaus stiprumas
Popieriaus sluoksnių skaičius
Popieriaus sugeriamumas
Bendras ritinėlio ilgis
Popieriaus vartojimo kartai
Produkto svoris

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.

Sutinku