Istorijoms su švaria pabaiga

Šiandien lekiame ir verčiamės per galvą, kad viską spėtume. Todėl ne viskas, kas prasideda švariai, baigiasi švariai. Dėmės visada turi ką apie mus papasakoti. Kad ir kokia būtų istorija, su Grite jos pabaiga visada švari.

Grite Charisma

„Savo gyvenime esu buvęs ir kur kas tamsesnėse vietose. Tąkart prietemoje tvyrojo įtampa, o ore sklandė malonus kepsnio kvapas. Mmm... gera pradžia. Tyliai šokančios žvakių liepsnos kūrė hipnotizuojantį šviesos šokį, o fone tyliai skambanti džiazo improvizacija sakyte sakė, kad kažkas čia bus.

Aš stovėjau kamputyje visas susisukęs ir tyliai stebėjau. Jie sėdėjo vienas priešais kitą. Nors jų papuošalai neblizgėjo, bet degė akys. Aš atsargiai sekiau jų kūno kalbą. Ji buvo kupina charizmos, o jam trūko drąsos. Jie jaudinosi kaip per pirmą pasimatymą.
Išaušo ir mano valanda.

Nedrąsiai traukdamas kažką iš po stalo, jis užkliudė taurę ir sušuko NE! Tada staiga sugriebęs, atplėšė nuo manęs kelis lapus (daugiau nei reikėjo) ir situacija susitvarkė.̨ ji pasakė – taip!

Po kelių akimirkų ji pasakė TAIP.“

Grite Charisma – charizmos man tikrai netrūksta. Esu daugiasluoksnis ir baltas kaip sniegas. Švelnus tau, bet negailestingas nešvarumams.

Grite Charisma produktai

Grite Orchidea

„Trys punšo dėmės, vienas ašarotas skambutis, ir skaniausias kąsnis ant kelnių, o vakarėlis dar tik prasideda. Nužvelgęs publiką suprantu, kad šįvakar teks gerai pasiraitoti.

Vakarėlis kaip reikiant įsismarkavo, laikrodžiui dar neišmušus dvylikos, visus jau mušė prakaitas. Kolonėlės spiegė visiems seniai atsibodusius hitus. Ir kur aš tik nebuvau… Šokinėjau nuo stalo ant stalo, tada atsidūriau visai nepavydėtinoje situacijoje ir galiausiai grįžau atgal į svetainę.

Žvakutės užsipūtė, kėdė pakilo į orą dvidešimt kartų ir taurės vėl suskambo. Aš vyniojausi ir plėšiausi į visas puses. Saulei kylant, vėl stojo tvarka ir ramybė.“


Grite Orchidea – nors esu baltas, man nebaisios dėmėtos situacijos. Dienomis esu patvarus ir patikimas kompanjonas, o ant vakarėlio stalo visada jaučiuosi puikiai.

Grite Orchidea produktai

Grite Blossom

„Ji buvo užburiančiai graži ir punktuali. Iš namų visada išeidavo tuo pat metu – penkiolika po aštuonių. Kiekvieną jos judesį žinojau mintinai, nes visada stovėdavau ten pat - priešais veidrodį. Tačiau šiandien ji elgėsi kitaip. Auskarai, garbanoti plaukai, akių tušas ir raudonas lūpdažis?! Ji eina į pasimatymą! Tai supratęs, pasijutau kvailai. Ką aš sau galvojau?

Sutrikęs stebėjau kaip raudonas lūpdažis sekė tobulas jos lūpų formas. Staiga ji pažvelgė į mane, tada į savo atspindį veidrodyje, vėl į mane ir staigiai sugriebusi nuplėšė nuo manęs lapelį, kurį stipriai prispaudė prie lūpų.

Jai išėjus, aš gulėjau netekęs žado. Juk pirmas bučinys yra pats saldžiausias…“

Grite Blossom – esu tvirtas, todėl dėmėms nelengva prieš mane kovoti, tačiau tau - aš visada būsiu švelnus.

Grite blossom produktai

Grite Family

„Į kairę – į dešinę, į kairę – į dešinę, į kairę – į dešinę. Plevėsuodamas ant lentynėlės akylai stebėjau ryto mačą. Norėjau įsitikinti, kad abu žaidėjai laikosi taisyklių, bet kokios gali būti taisyklės, kai kamuolys skrieja virš pusryčių stalo. Pažįstama?

Žiūrėjau ir galvojau, kas kam nušluostys nosį. Aukštas padavimas iš kairės ir stiklinė ant stalo – panika. Pajuntu, kaip greitai visas išsivynioju ir sugeriu kažkokį skystį. Ragauju ir mmm... apelsinų sultys. Situacija išvalyta – 1:0 mano naudai!“

Grite Family – esu pagamintas iš rūšiuotos makulatūros, todėl aš įkandamas visiems, bet ne dėmėms. Lengvai suvaldau šlapias ir dėmėtas situacijas. Pasivaržom?

Grite Family produktai

Grite Ecological

„Šalia palapinių šokanti laužo liepsna ne tik baidė uodus, bet ir maloniai šildė ratu susėdusius skautus. Aš nors ir buvau apiplyšęs, bet patogiai gulėjau atokiau, prie kuprinių. Diena buvo ilga, todėl žygio metu plėšiausi į visas puses.

Virš laužo puode burbuliuojantis pupelių troškinys leido suprasti, kad diena man dar tikrai nesibaigė. Iki tol brazdėjusi gitara nutilo ir visiems pasidarė aišku – laikas valgyti.
Kartu su troškiniu į lėkštę pateko ir keli pušų spygliai.

Du šaukštai į burną, o trečias ant kelnių.
Laikas į darbą.“

Grite Ecological – aš esu šiurkštus dėmėms, bet švelnus žmonėms. Esu perdirbtas, todėl galiu sakyti, kad gyvenime esu matęs visko. Lengvai įveikiu net patį riebiausią žygį.

Grite Ecological produktai

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.

Sutinku