lt
LV
EE
EN
Produktai

Naujienos

Prekės ženklas „Grite“ švenčia 20 metų jubiliejų

Prekių ženklas „Grite“ švenčia 20 metų jubiliejų

„Grite“ prekių ženklo istorija prasidėjo 1996 m., kai Jums pristatėme naujos kokybės modernių produktų „Grite“ šeimą. Ją sudaro tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, servetėlės ir nosinaitės Jūsų namams ir biurui. Būtent 1996 m. „Grigiškių“ gamykloje įdiegėme modernias popieriaus perdirbimo ir pakavimo linijas ir čia prasidėjo nauja mūsų įmonės istorija. Prisimindami praeitį, esame įsitikinę, kad jei anuomet nebūtume investavę į technologijų naujoves, 20 metų jubiliejaus šiandien nešvęstume. Dėl to ši sukaktis mums yra ypač reikšminga, įkvepia nesustojant kurti ir išlikti lyderiais Baltijos šalyse.

Galime didžiuotis savo istoriniu tvarumu ir stabilumu. Grigiškėse netoli Vilniaus nuo neatmenamų laikų gaminamą tualetinį popierių galima laikyti Lietuvos gerovės evoliucijos simboliu: kadaise visur vienodai pilkas, ekonominių transformacijų laikais – labai šiurkštus ir dar labiau neišvaizdus, dabar jis perpildytose parduotuvių lentynose išdidžiai rikiuojasi greta užsienietiškų įvairiais raštais dekoruotų ritinėlių.

Siekdami išlaikyti higieninio popieriaus gamintojo lyderio pozicijas Baltijos šalyse, nuolat investuojame į gamybos technologijas ir įrangą, leidžiančią gaminti kokybiškus gaminius ir tausoti aplinką. „Grigiškių“ popieriaus fabrike 2015 m. startavo nauja Italijos pramoninių linijų inžinierių sukurta higieninio popieriaus gaminimo mašina. Jos dėka ženkliai išaugo gamybos našumas – PM6 per metus pagamina tiek popieriaus, kad Žemės rutulį per pusiaują būtų galima apjuosti 15 kartų!

Per savo dviejų dešimtmečių istoriją prekės ženklą „Grite“ spėjome sustiprinti – 2015 m. pristatėme atnaujintą asortimentą ir prekinę išvaizdą. Dabar savo produktų pakuotes puošiame atnaujintu logotipu ir akcentuojame svarbiausią savybę – minkštumo ir tvirtumo balansą. Ši vizija kiekvieną dieną skatina maksimaliai išnaudoti visą gamybos mašinų ir konvertavimo linijų potencialą ir atsiduoti kūrybiniams, organizaciniams bei gamybiniams procesams. 

Šiandien prekių ženklas „Grite“ yra žinomiausias prekės ženklas savo srityje Lietuvoje, jo žinomumas sparčiai auga ir kitose šalyse. Lietuvoje parduodama apie 35 proc. „Grite“ produktų, kita dalis eksportuojama į Lenkiją, Čekiją, Vokietiją, Rumuniją, Baltarusiją, Ukrainą, Latviją, Estiją. Dabar jau turime nišą ir Švedijos bei Danijos prekybos centruose – čia tiekiame „Orchidea“, „Family“, „Grite“ gaminius, taip pat įgyvendiname privačiu prekės ženklu pažymėtų pakuočių gamybą.

Per 20 metų mus lydi viena iš svarbiausių „Grite“ vertybių – ekologiškumas ir draugiškas požiūris į aplinką. Popieriaus gamyba neatsiejama nuo aplinkosaugos faktoriaus, todėl šiuo atžvilgiu privalome būti ir esame itin atsakingi. Grite produktams gaminti naudojamas perdirbtas arba iš darniai tvarkomų miškų medienos pagamintas plaušas, suvartojama mažiau elektros energijos, naudojami atsinaujinantys energijos ištekliai, mažiau teršiama aplinka. Beje, mes esame pirmieji Lietuvoje, gavę „Ecolabel“ sertifikatą, kuris žymi, kad visi mūsų gaminiai atitinka aukščiausius ekologiškumo standartus.

Mūsų klientai – Lietuvos ir užsienio šalių žmonės, verslo įmonės, sveikatos apsaugos įstaigos ir kitos organizacijos. Vertiname jų pasirinkimą, o būdami taip arti mūsų klientų, siekiame aukščiausios kokybės ir pasitikėjimo.

„Grigeo Grigiškės“ pasididžiavimas – prekės ženklas „Grite“ – švenčia 20 metų jubiliejų. Šią šventinę akimirką mūsų sugalvotas noras – lydėti Jus kasdien dar 20 ateinančių metų ir daugiau! #Grite20

„Grite“ pasiekimai per 20 veiklos metų:

 • 1996 m. įdiegtos naujos, modernios krepuoto popieriaus perdirbimo ir tualetinio popieriaus bei popierinių rankšluosčių pakavimo linijos. Įmonė pradėjo gaminti naujos kokybės higieninio popieriaus gaminių šeimą „Grite” (tualetinį popierių, popierinius rankšluosčius, popierines servetėles ir nosinaites).
 • 1998 m. vykusiame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse „Grite“ ženklu pažymėtos servetėlės pelnė aukso medalį.
 • 1999 m. tuose pačiuose apdovanojimuose aukso medaliu buvo įvertintas ir „Grite“ gaminamas tualetinis popierius.
 • 2007 m. išplėsta popieriaus gamyba, pradėjo veikti naujos servetėlių ir lapinių popierinių rankšluosčių gamybos linijos.
 • Nuo 2008 m. rinkai siūlomi itin aukštos kokybės ir klientų poreikius atitinkantys gaminiai – tualetinis popierius ir popieriniai rankšluosčiai, pagaminti naudojant pažangiausią „Fusion Art Embosing“ popieriaus pagrindo įspaudimo technologiją.
 • 2009 m. „Grite Lady Rose“ rankšluosčiai buvo pripažinti sėkmingiausiu nauju 2008 m. produktu popieriaus gaminių produktų grupėje.
 • 2010 m. „Grite Orchidea Gold“ pelnė aukso medalį Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010“.
 • 2011 m. vykusiame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse tualetinis popierius „Grite Family“ buvo apdovanotas aukso medaliu.
 • 2012 m. AB „Grigiškės“ gaminamiems sanitarinio-buitinio popieriaus produktams buvo suteiktas Europos Sąjungos ekologinis ženklas – ES „Gėlė“. Tai pirmoji įmonė Lietuvoje, kurios gaminiams tokį ženklą suteikė Aplinkos apsaugos agentūra.
 • 2013 m. konkurse „Lietuvos metų gaminys 2013“ gaminys „Grite Hey! Kids“ įvertintas aukso medaliu.
 • 2015 m. paleista žinomo Italijos gamintojo TOSCOTEC popieriaus mašina MP6, skirta aukščiausios kokybės celiuliozinio popieriaus gamybai.
 • 2015 m. tualetinis popierius „Grite Orchidea Seasons“ pateko į geriausių 2015 metų naujienų trejetuką ir Popieriaus produktų kategorijoje laimėjo pirmą vietą!
Šiandien „Grite“ produkcijos šeimą kuria ir ja rūpinasi daugiau nei 270 įmonės darbuotojų. 

Naujoji popieriaus gaminimo mašina – tik aukščiausios kokybės produkcija Jums

Siekdami išlaikyti higieninio popieriaus gamintojo lyderio pozicijas Baltijos šalyse, nuolat investuojame į gamybos technologijas bei įrangą, leidžiančią gaminti tik kokybiškus gaminius bei tausoti aplinką.

2015m. kovo mėn Grigiškių popieriaus fabrike startavo naujoji higieninio popieriaus gaminimo mašina, kurią sukūrė ir pagamino Italijos pramoninių linijų gamintojas TOSCOTEC. Naujoji popieriaus mašina gamina išskirtinai celiuliozinį popierių, kuris gali būti skirtas tualetiniam popieriui, popieriniams rankšluosčiams, valomajam popieriui, nosinaitėms bei servetėlėms.

Ši naujoji įranga yra unikali savo galimybėmis ir įspūdingais greičiais - dabar higieninio popieriaus iš celiuliozės pagaminame tris kartus daugiau ir du kartus greičiau. Gamybos metu pasiekiamas net 108km/h popieriaus sūkimosi greitis!

Naujasis GRITE veidas

GRITE prekės ženklas yra gerai žinomas Baltijos šalių pirkėjams, tad augantys vartotojo poreikiai įkvepia mus judėti pirmyn ir kiekvieną dieną tobulinti produkciją.

2015m. pavasarį GRITE pristatė atnaujintą asortimentą bei prekinę išvaizdą.

Nuo šiol GRITE – tai trys produktų šeimos: GRITE Family, GRITE Perlum bei GRITE Orchidea. Kiekvienos produktų šeimos pakuotės paženklintos Grite Balance Rate ikonėlėmis, kurių dėka vartotojui lengviau pasirinkti sau tinkamą produktą pagal poreikį bei kokybės ir kainos santykį.

Naujoji Grite – tai užtikrinta kokybė, minkštumas ir tvirtumas.

 • TUALETINIS POPIERIUS
 • POPIERINIAI RANKŠLUOSČIAI
 • POPIERINĖS NOSINAITĖS
 • SERVETĖLĖS