Grįžti atgal

Kosmetinės servetėlės

2022-04-03

KAM SUGALVOJI, TAM IR NAUDOJI!

Nuo makiažo nuvalymo ir slogos iki akinių valymo, nuo susirinkimų kambarių iki žaidimų kambarių – riba yra jūsų vaizduotė.

Bet kuriuo atveju naudokite jį bet kur!

Naujausi duomenys rodo, kad dėl populiarėjančio nuotolinio darbo žmonės linkę dažniau likti namuose. Pasikeitęs vartotojų elgesys paveikė vienkartinių popieriaus gaminių rinką. Žmonės perka mažiau popierinių nosinių, o tai buvo populiarus pasirinkimas tarp tų, kurie anksčiau keliavo. Dabar klientai ieško naujų ir tvaresnių popieriaus gaminių, kuriuos būtų patogiau naudoti namuose ar biure.

Pagaminome GRITE BLOSSOM (yra 80 dvisluoksnių veido servetėlių) ir GRITE ORCHIDEA (yra 100 trisluoksnių veido servetėlių) dėžutes.

Itin švelnios kosmetinės servetėlės pagamintos iš eukalipto celiuliozės.

Produktai taip pat yra sertifikuoti FSC.

Visos dėžutės dekoruotos gėlių raštais, kad atrodytų stilingai, kad ir kur jas padėtų.

Veido servetėlės yra praktiškiausias pasirinkimas: jie yra didesnėje dėžutėje ir gali būti naudojami daug daugiau, todėl jie yra puiki alternatyva visiems jūsų servetėlių poreikiams.


Patogumas ir praktiškumas yra svarbi gaminio dalis!

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.

Sutinku