Grįžti atgal

Naujasis GRITE WHITE RABBIT

2021-07-01

Daugiau popieriaus ritinėlyje reiškia mažiau plastiko pakuotės kilogramui popieriaus. Daugiau kilogramų popieriaus pervežama transportuojant pagamintą produktą, o tai lemia mažesnį į aplinką išskiriamo CO2 kiekį.

Popierinių rankšluosčių GRITE WHITE RABBIT XXL išskirtinumas!

GRITE WHITE RABBIT XXL popierinių rankšluosčių pakuotėje net 500 lapelių, tai 100 metrų ilgio ritinys. Popierius itin tvirtas, nes pagamintas ant verslo segmento gamybos linijos. Sušlapintas neištyžta, gerai valo paviršius. Popierius su „taškelių“ įspaudu, kaip tik dėl to, dar geriau valo. Iš grynos celiuliozės, sertifikuotos FSC.


Tualetinio popieriaus x6 GRITE WHITE RABBIT išskirtinumas

GRITE WHITE RABBIT tualetinio popieriaus pakuotėje daugiau lapelių. Popierius yra tankiai susuktas, ritinėlyje yra net 300 lapelių.  GRITE WHITE RABBIT tualetinio popieriaus pakuotėje dvigubai daugiau svorio. Patogus gyvenantiems butuose: užima mažai vietos, o popieriaus labai daug.  Mažesnę pakuotę patogiau transportuoti. Iš grynos celiuliozės, sertifikuotos FSC.

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.

Sutinku