Naujienos

Geriausio naujojo pristatymo laimėjimas NielsenIQ 2021 apdovanojimuose

Didžiuojamės, kad GRITE WHITE RABBIT XXL popierinis rankšluostis laimėjo pirmąją vietą NielsenIQ organizuojamame geriausio naujojo pristatymo apdovanojime 2021!

Skaityti plačiau

Kosmetinės servetėlės

Nuo makiažo nuvalymo ir slogos iki akinių valymo, nuo susirinkimų kambarių iki žaidimų kambarių – riba yra jūsų vaizduotė.

Bet kuriuo atveju naudokite jį bet kur!

Skaityti plačiau

Naujasis GRITE WHITE RABBIT

Daugiau popieriaus ritinėlyje reiškia mažiau plastiko pakuotės kilogramui popieriaus. Daugiau kilogramų popieriaus pervežama transportuojant pagamintą produktą, o tai lemia mažesnį į aplinką išskiriamo CO2 kiekį.

Skaityti plačiau

Švara tavo rankose

Kai ieškome balanso tarp greito gyvenimo, savo pomėgių ir ramybės, nešvarai namuose užbėgti už akių - tikras iššūkis! Tačiau visiems tapytojams, namų šefams ir sveikuoliams į pagalba stoja tikras švaros guru – GRITE rankšluostinis popierius. Švaraste!

Skaityti plačiau

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.

Sutinku