Grįžti atgal

Naujienos

Oopsies - sukelia patogumų

Naujiena! Aukštos kokybės sauskelnės ir sauskelnės – kelnaitės Oopsies.


Skaityti plačiau

Geriausio naujojo pristatymo laimėjimas NielsenIQ 2021 apdovanojimuose

Didžiuojamės, kad GRITE WHITE RABBIT XXL popierinis rankšluostis laimėjo pirmąją vietą NielsenIQ organizuojamame geriausio naujojo pristatymo apdovanojime 2021!

Skaityti plačiau

Kosmetinės servetėlės

Nuo makiažo nuvalymo ir slogos iki akinių valymo, nuo susirinkimų kambarių iki žaidimų kambarių – riba yra jūsų vaizduotė.

Bet kuriuo atveju naudokite jį bet kur!

Skaityti plačiau

Naujasis GRITE WHITE RABBIT

Daugiau popieriaus ritinėlyje reiškia mažiau plastiko pakuotės kilogramui popieriaus. Daugiau kilogramų popieriaus pervežama transportuojant pagamintą produktą, o tai lemia mažesnį į aplinką išskiriamo CO2 kiekį.

Skaityti plačiau

Švara tavo rankose

Kai ieškome balanso tarp greito gyvenimo, savo pomėgių ir ramybės, nešvarai namuose užbėgti už akių - tikras iššūkis! Tačiau visiems tapytojams, namų šefams ir sveikuoliams į pagalba stoja tikras švaros guru – GRITE rankšluostinis popierius. Švaraste!

Skaityti plačiau

Ramu, kai namuose švaru

Švaraste!


Ar esate kada balansavę ant vienos kojos valydami namų lentynas? O gal kada buvote pasistiebę su šluotkočiu rankose, kad pasiektume voratinklį palubėje? 

Vieni tvarkydamiesi medituoja, kitiems - tai sportas ar net kančia. Tačiau galutinis rezultatas vienija visas barikadų puses, nes tvarka - tai ramybė. 

Todėl skubame į pagalbą, kad tvarkymasis taptų tarytum maloni meditacija. Su GRITE produktais susitvarkysite greičiau ir lengviau, todėl ir ramybė ateis greičiau.

Skaityti plačiau

Specialistė: sterilumas – dažnai didesnis pavojus nei nešvarumai

Gyvename ne tik švaros, bet ir alergijos amžiuje, kai alerginė sloga, astma ar atopinis dermatitas plinta kaip epidemija. Mūsų naudojamas muilas yra antibakterinis, siurblys robotas išsiurbia kiekvieną dulkelę iš menkiausio plyšio, o valiklių reklama žada, kad štai ši stebuklingoji priemonė panaikins 99,9 proc. mikrobų.

Skaityti plačiau

Kaip palaikyti švarą namuose, kad generalinės tvarkos reikėtų kuo rečiau?

Per tam tikrą laiką daugelis iš mūsų namuose užgyvena ne vieną dėžę daiktų. Seni rūbai, įvairios vaikystės relikvijos, kelionių talismanai, dovanos bei daugybė kitų, net ir nedidelių daikčiukų, nugula lentynose, tamsiuose kambariuose ir sandėliukuose. Visgi, turint ribotą erdvę, būtina atsirinkti tai, kas yra vertingiausia, reguliariai atliekant generalinę namų tvarką. 

Skaityti plačiau

Pasitempęs mokykloje, apsileidęs namuose – kaip susitarti su vaiku, kuris nenori tvarkytis?

Sakoma, jog jaunoji Z karta nepakenčia pamokslavimo. Šių dienų vaikai ir paaugliai nori, kad suaugusieji su jais bendrautų kaip su sau lygiais. Tai – didelis iššūkis tėvams, ypač kai tenka ieškoti kompromiso kasdienėje buityje. Užaugę pertekliaus laikais, kai daugybę įprastų darbų atlieka technika (skalbimo mašina, indaplovė), o kartu ir kompiuterizuotame pasaulyje, kuriame apstu virtualių pramogų, jaunajai kartai sunku suprasti, kad norint išlaikyti namus tvarkingus, jiems reikia skirti dėmesio.

Skaityti plačiau

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.

Sutinku